"Трудова слава" ІЧНЯНСЬКА ГАЗЕТА

Категорії розділу

Головна » 2017 » Жовтень » 13 » У жовтні громадяни виплати отримають за двома відомостями
08:48
У жовтні громадяни виплати отримають за двома відомостями
На виконання Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” спеціалісти Борзнянського об'єднаного управління Пенсійного фонду Чернігівської області перерахували пенсії з 1 жовтня. Це зроблено автоматизованим способом. Додаткові відомості на виплату пенсій 10 жовтня передані підприємствам поштового зв’язку та установам банків.
Виплата пенсій у жовтні здійснюватиметься за двома відомостями. Громадяни, в яких дата отримання пенсій припадає на період після передачі додаткових відомостей, одержать пенсію одразу: за однією – пенсію у попередньому розмірі, за іншою – суму перерахунку. Ті пенсіонери, які з 4 жовтня вже встигли отримати пенсію у старому розмірі, одержать відповідну доплату за окремою відомістю. Ті пенсіонери, розмір доплати в яких після перерахунку становить менше 140 грн., доплату до пенсії за жовтень отримають у листопаді. Кошти на виплату перерахованих пенсій надійшли своєчасно, установам банків та підприємствам поштового зв’язку фінансуються без затримки – згідно з календарним графіком.
З 1 жовтня пенсії осучаснили – для тих, у кого достатньо стажу мінімальна пенсія відтепер становить 1452 грн. (була – 1312 грн.). Мінімальна пенсія для тих, у кого не вистачає стажу, зросла від 949 грн. до 1373 грн. Універсального калькулятора, з допомогою якого можна було б самостійно визначити суму надбавки, немає. Розмір виплат кожному визначається індивідуально, враховуючи розмір зарплати та стаж. Середній розмір підвищення на одну особу в районі становить 314 грн.
За основу взяли єдиний для всіх показник середньої зарплати за останні три роки (2014-2016) у розмірі 3764,4 грн. Також врахували показник прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян, встановленого держбюджетом на 1 грудня 2017 року, збільшеного на 79 грн. (1373 грн. + 79 грн. = 1452 грн.), замість такого показника на 1 жовтня 2017-го (1312 грн.).
Ірина Пітель, начальник Борзнянського об'єднаного управління Пенсійного фонду
Переглядів: 195 | Додав: lora | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук