Категорії розділу

Головна » 2016 » Січень » 6 » Спортивний калейдоскоп «Берега»
15:52
Спортивний калейдоскоп «Берега»
Наставник спортивного клубу «Берег» Олег Кравець став заслуженим тренером України. Це найвище і єдине в області тренерське звання він отримав від Міністерства молоді та спорту України за результати своїх вихованців на чемпіонаті світу та Європи у 2015 році.
З 9 до 13 грудня в Івано-Франківську тривав міжнародний турнір пам’яті Василя Дем’янова з боксу. У змаганнях серед жінок брали участь і п’ятеро вихованок Олега Кравця. Вони відзначилися на спортивні арені – здобули чотири золоті та одну срібну медалі.
Також ічнянські боксери Антон Шумейко та Кароліна Махно вибороли дві золоті медалі в турнірі пам’яті ветеранів чернігівського боксу, що відбувся 24-26 грудня у Чернігові серед жінок та чоловіків.
29 грудня обласний Національний олімпійський комітет визнав вихованку спортивного клубу «Берег» Катю Рогову найкращою юніоркою Чернігівщини з усіх видів спорту і нагородив кубком.