Категорії розділу

Головна » 2017 » Січень » 27 » І знов перемога – наша
15:45
І знов перемога – наша

Уперше в історії спорту нашого районув Ічні відбулися міжнародні змагання між збірними командами з боксу України, Молдови та Білорусі. Майже п’ять годин тривали поєдинки на боксерському рингу. Перемогу здобула українська збірна, а Юлію Дем’яненко визнано кращою спортсменкою турніру.
25 січня спортзала клубу «Берег» була переповнена глядачами,які прийшли подивитися турніркращих боксерів Гомеля, Могильова,Чернігова, Ічні, Новгород-Сіверського, Кишинева.
Українську збірну представляли тринадцять спортсменів. До її складу увійшли одинадцять вихованців спортивного клубу «Берег», які здобули десять перемог у своїх вагових категоріях.
Загалом того дня відбулося сімнадцять поєдинків, у чотирнадцяти з яких взяли участь спортсмени збірної України.
За підсумками зустрічі найкращою спортсменкою турніру стала 18-річна ічнянка Юлія Дем’яненко, яка виборола перемогу у суперниці з Білорусі –30-річної Ольги Степаненко. За високу техніку боротьби Юлю нагороджено кубком, а від Ічнянського кластеру «Росток-Холдинг» ще й грошовим призом. Кубок за найкращий поєдинок дістався білоруській боксерці, 20-річній Юлії Апанасович.
17-річна ічнянська боксерка Ольга Возняк (вагова категорія 51 кг), яка поступилася своїй суперниці з Білорусі, 29-річній Ользі Бурим, залишила за собою друге місце.
Тренер спортивного клубу «Берег» Олег Кравець задоволений результатами своїх підопічних: вони показали високий рівень майстерності та підготовки. Адже у яскравих та цікавих двобоях виступали боксери високого класу: майстри спорту, призери і переможці чемпіонатів різних рівнів.
Ідею Олега Кравця щодо проведення турніру такого рівня підтримав президент «Берега» Віктор Кияновський. Велику підтримку для підготовки змагань надали генеральні спонсори: ПАТ «Ічнянський завод сухого молока та масла» і ТОВ «Росток-Холдинг».
Серед поважних гостей змагань були директор департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА, заслужений майстер спорту Ніна Лемеш, голова Ічнянської РДА Олександр Бондар, президент Чернігівської обласної федерації боксу Євген Артюх, суддя міжнародної категорії Володимир Кладько з Чернігова.
Ніна Лемеш подарувала Віктору Кияновському книгу про історію олімпійських ігор, в якій поставили автографи 34 учасники змагань. Збірним командам учасниця Олімпійських ігор 1998-2006 років вручила від обласної Федерації боксу календарі «Олімпійські мотиви українського спорту», а Олегу Кравцю – посібник «Методика підготовки національних збірних команд», щоб продовжував піднімати вихованців до вершин українського спорту.