"Трудова слава" ІЧНЯНСЬКА ГАЗЕТА

Категорії розділу

Головна » 2018 » Листопад » 1 » Дружбинські школярі тимчасово навчатимуться в гімназії
11:21
Дружбинські школярі тимчасово навчатимуться в гімназії
Після вимушених канікул 25 жовтня відновили навчально-виховний процес дитсадки, а 29-го – школи Ічнянської ОТГ. Лише у Дружбі ще не працюють ні дитсадок, ні школа.
ДНЗ «Антошка», підпорядкований Міністерству оборони. За словами його завідувачки Лариси Реус, заклад потребує ремонту даху, стелі та оновлення вікон. У понеділок, 29 жовтня, ще чекали на підрядників. Всього у дитсадку 40 малюків. З 20 жовтня вони разом із батьками перебувають на двотижневій реабілітації у санаторії «Інгул» Миколаївської області. Коли підуть у садок ще невідомо.
Така ситуація й зі школою. У приміщенні від вибухової хвилі вибиті всі вікна й двері, пошкоджено дах. У стінах тріщини, на другому поверсі між складським приміщенням їдальні та підсобкою історичного кабінету завалилася стіна. Кругом посипалася штукатурка. Частково пошкоджено каналізаційну систему. Потребує перевірки електро- і водопостачання. Про це розповів директор школи Віталій Бабенко. На відновлення закладу потрібно орієнтовно два мільйони гривень, а то й більше. З 30 жовтня 113 учнів возитимуть в Ічнянську гімназію та школу №1. Для цього міська рада виділить чотири автобуси.
Тридцять шибок було розбито і в Ічнянській школі №3. Про це комісія склала дефектні акти. За словами директора Лариси Требко, склили вікна власними силами та допомагали працівники комунгоспу. Із Дорогинської школи привезли старі вікна, повитягували з них скло і посклили вікна свого закладу. У школі тепло, працює газове опалення. Тут навчаються 155 учнів. Всі класи приступили до навчання.

Наталія ЄПІФАНОВИЧ
Переглядів: 89 | Додав: lora | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук