"Трудова слава" ІЧНЯНСЬКА ГАЗЕТА

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: gam-ua, redaktor  
Форум » ВСІ НА ФОРУМ! » ПОГОВОРИМО ПРО САЙТ » Районна газета створила власний сайт
Районна газета створила власний сайт
gam-uaДата: Понеділок, 16.08.2010, 10:47 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 6
Статус: Оффлайн
ТАК! Ічнянська районна газета "Трудова слава" обзавелася власним сайтом! Цікаво, комусь крім газетярів ця тема цікава?
 
Гоша КуценкоДата: Понеділок, 16.08.2010, 12:37 | Повідомлення # 2
Група: Гости





сайт це класна штука, тепер можна не тільки мовчати, а й висловитись не відволікаючись від кави.
 
ВідморозенкоДата: Вівторок, 24.08.2010, 14:25 | Повідомлення # 3
Група: Гости





І що це за форум? Тут повинна бути стуктура. Підфоруми на окремі напрямки обговорень-обговорення публікацій, повідомити новину і т.п. Сам сайт нормальний, але святкові дні російською мовою. А як же державна? Ганьба!! sad фон, взагалі, англійською. Якось так.
 
ГістьДата: Вівторок, 24.08.2010, 17:08 | Повідомлення # 4
Група: Гости





Це дуже гарно,що Ви створили власний сайт. Тепер за життям нашого району можна стостерігати,перебуваючи за його межами.(Харків-Парафіївка)
 
gam-uaДата: Середа, 25.08.2010, 08:28 | Повідомлення # 5
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 6
Статус: Оффлайн
Відморозенко, шановний, я бачу ви патріот! Що ж, оскільки ви, мабуть, маєте багато вільного часу і вільних коштів, в ідеалі володієте фотошопом, будь-ласка, створіть фон таким, яким він вам подобається. І ваше ім'я увійде у віки, і як мінімум у список тих, хто долучився до створення сайту.
 
gam-uaДата: Середа, 25.08.2010, 08:31 | Повідомлення # 6
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 6
Статус: Оффлайн
Відморозенко, якщо ви не зовсім розібралися, то кожна новина має власне обговорення. А теми у форумі і підфоруми з'являться.
 
ВідморозенкоДата: Середа, 25.08.2010, 18:01 | Повідомлення # 7
Група: Гости





Вельмишановний, gam-ua! У такій формі ні пропозиції, ні прохання не роблять. Перечитайте, будь ласка, свої повідомлення. А чи не занадто зухвалі вони навіть для адміністратора? Тут, здається, обговорюється сайт? От я і висловив свою думку. Прошу пробачення, якщо мої вислови Вас образили. Але це моя думка.
 
gam-uaДата: П`ятниця, 27.08.2010, 13:18 | Повідомлення # 8
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 6
Статус: Оффлайн
Відморозенко, приношу вибачення і я у свою чергу. Але пропозиція (дружньої допомоги у розробці сайту) залишається. Якщо маєте бажання і можливість – допоможіть.
 
redaktorДата: П`ятниця, 27.08.2010, 15:54 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Модераторы
Повідомлень: 1
Статус: Оффлайн
Приємно, що є перші відгуки щодо нашого сайту. Але не судіть нас строго. Ми тільки вчимося. Запрошуємо до співпраці у плані наповнення сайту свіжими новинами з різних куточків району. Кращі з них будуть розміщені на головній сторінці сайту та на сторінках видання. Можливо відгукнуться земляки, які проживають за межами Ічнянщини і викладуть тут свої думки та новини зі свого життя, власні досягнення тощо. Ми порадіємо разом з вами.
Зробити це можна ТУТ
 
allex-manДата: Середа, 18.04.2012, 01:24 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Доброго времени суток! Я администратор сайта bakaivka.ru , это сайт Бакаївки, черниговской области, что Ичнянского района, Нам попала в руки книга ( Миколи Смілика-Від долі не втечеш) Хочу сказать большое спасибо автору, за шедевр. Я не всю пока ее прочитал, дошел как раз до терминатора 5, со странички 72. я сразу был даже поверил. Хотел спросить у вас разрешения на публикацию этого материала, на своем сайте. А еще узнать как вы смотрите на то что бы обменяться ссылками на наши ресурсы. Спасибо, с.у Александр Бережняк
 
ZacharydatДата: П`ятниця, 24.01.2014, 23:12 | Повідомлення # 11
Група: Гости





Открылся новый сайт рекламных обьявлений.У нас легко можно подать обьявления.Сделать рекламу. По всей Украине разместить рекламу. Удачно продать товар на сайте Good.Быстро и легко продать любой товар. Социальная торговая платформа GoodSale.
 
marcushakДата: Четвер, 09.02.2017, 13:53 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Шикарний сайт, як для районної газети. Адміни - так тримати))
 
Форум » ВСІ НА ФОРУМ! » ПОГОВОРИМО ПРО САЙТ » Районна газета створила власний сайт
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: