Категорії розділу

Головна » 2017 » Червень » 23 » Ічнянські держслужбовці – найспортивніші
14:33
Ічнянські держслужбовці – найспортивніші
Ічнянські держслужбовці вибороли перше місце на XVIІ обласній літній Спартакіаді і стали чемпіонами Чернігівщини.
Захід відбувся 16 червня у Чернігові на базі спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту. За першість боролися 22 команди державних службовців, які випробовували свої сили у шести видах спорту: міні-футболі, волейболі, настільному тенісу, шахах, шашках та перетягування канату.
Зокрема, ічнянці вибороли треті місця у змаганнях з шашок та міні-футболу, також друге сходинку п’єдесталу в особистому заліку з шахів посіла Надія Лишко. У загальному заліку – ічнянці перші.
«Я – патріот»

14 червня на міському стадіоні відбувся районний національно-патріотичний захід «Я – патріот».
Учасники змагалися з бігу на 100 м і 2000 м, метали гранату та підтягувалися на перекладині. Працівники районного військового комісаріату провели навчання з методики розбирання і збирання автомата Калашникова.
У підсумку команда школи №3 зайняла третє місце, школи №4 – друге. Переможцем змагань стали учні школи №4.
Переглядів: 406 | Додав: lora | Рейтинг: 0.0/0